ACH TY ŽENY! – aneb jak s nimi spolupracovat v jejich cyklech

Muži nám často připomínají, že jsme náladové… já bych to nazvala spíše proměnlivé. Ještě do nedávna jsem si myslela, že je to něco nesprávného a že mám „to štěstí“, že zrovna já jsem emočně stabilní a výkyvem nálad téměř „netrpím“. Mé tělo bylo totiž 10 let ovlivňováno hormonální antikoncepcí a já od něj byla kompletně odpojena. Jela jsem na výkon a neměla jsem potřebu se zabývat „zbytečnostmi“.

Naše tělo je naštěstí moudré a formou různých zdravotních komplikací se začalo hlásit o pozornost. Dnes můžu naštěstí říct, že své tělo beru jako parťáka a umíme spolu celkem dobře komunikovat a vycházet si vstříc.

Vědma (1. – 6. den – menstruace)

Jsme introvertní, unavené, moc nám to logicky nemyslí, ale zato máme intuitivní vhledy a nápady a výbornou sebereflexi.
V této fázi bychom se měli věnovat odpočinku, lenošení a čtení knih. Pokud na sebe budeme hodné a nebudeme se tlačit do extrémních výkonů, věřte mi, že v další fázi toho stihnete 2x více a k tomu v rekordním čase!

Panna (7. – 13. den)

Jsme rozhodné, sebevědomé, pálí nám to a k tomu vydáváme maximální výkony – v této fázi se hodně podobáme mužům (i oni mají radost, že si s nimi hezky „chlapsky pokecáme“).
Je tedy vhodné plánovat, začít realizovat nápady z „vědmy“, nebo se věnovat aktivnímu sportování.

Matka (14. – 20. den – ovulace)

Jsme empatické, přátelské, sebejisté, komunikativní a k tomu všemu ještě neskutečně sexy!
Tato fáze je rájem pro muže – máme totiž tendence o ně pečovat, téměř vše jim odpustíme a snažíme se je podporovat v dobrém i ve zlém – však je to období páření, tak se není čemu divit! 😀

Kouzelnice (21. – 28. den)

A přichází u mužů asi nejméně oblíbená část měsíce a tou je kouzelnice.

Je to období, kdy odchází naše nevyužitá energie z těla ven a pokud ji nevyužijeme ke kreativní tvorbě (malování, psaní článků, či očistný úklid), většinou to naši partneři schytají „očistnou sprškou“ našich pravd z nejhlubšího podvědomí.
Jsme inspirativní a moudré, ale pohlcují nás negativní myšlenky, pochybnosti a výkyvy nálad – ve zkratce, v této fázi nejsme společenské. 🙂

Pokud se v jednotlivých fázích naučíme přijímat své slabší stránky a budeme je respektovat a pravidelně odpočívat. Uvidíte, že Vám to vaše tělo vrátí i včetně úroků formou krásné nové energie a pozitivních vlastností.

Přeji úspěšné sebepoznávání!

 

 

Již několik let se věnuji osobnímu rozvoji, vědomému žití a ženské cykličnosti. Jsem autorkou praktického e-booku Deník proměny v ženu. Mou vášní je probouzet ženy svou nakažlivou pozitivní energií a motivovat je k hravosti, lehkosti a radosti ze života. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Chcete se o ženské cykličnosti dozvědět víc?

    Napsala jsem pro Vás eBook, jak porozumnět základům cykličnosti během 1 měsíce.

  • Nejnovější články
  • Sledujte dění i na mé FB stránce
  • Kategorie