Můj příběh

Již několik let se věnuji osobnímu rozvoji, vědomému žití a ženské cykličnosti. Mou vášní je probouzet ženy svou nakažlivou pozitivní energií a motivovat je k hravosti, lehkosti a radosti ze života.

Báječný den všem!

Jmenuji se Alena Pokorná a jako každá správná Alenka, žiju svůj život v říši divů.

A jak probíhá můj průměrný den?

Ráno vstávám s radostí do života a se zvědavostí, co mi nový den přinese. U zrcadla se na sebe usměji, pohladím se po tváři a polichotím si, jak mi do dnes sluší.

Do práce se těším, protože je pro mě smysluplná, baví mě a dostávám za ní hojnou finanční odměnu. Odpoledne mi zbývá dostatek energie na mé koníčky (mám 3 kobylky 🙂 ).. A večer si jdu klidně ještě s chutí zacvičit, přečtu si knihu, a nebo se s láskou věnuji nicnedělání.

Ve zkratce

Hraju si s každým novým dnem a se zvědavostí zkoumám, co bych kde mohla ještě vylepšit 😉 No a když se zrovna něco po..re, tak se snažím se z toho taky nepo… a spíše hledat příčinu, proč se mi to stalo a kam mě to má v mém životě posunout.

Dříve jsem ale takto radostně a hravě žít neuměla.

Dalo by se to nazvat spíše přežíváním, či honbou za životem mých snů.

Byla jsem extrémně vytížená v práci i doma, neměla jsem energii ani chuť na mé koníčky. Byla jsem frustrovaná, že nestíhám to, co bych chtěla. Neměla jsem radost ze života, spíše starost a strach, jak to všechno zvládnu… časově i finančně.

Nevěřila jsem sama sobě, nebyla jsem se sebou spokojená, neměla jsem ráda svoje tělo a nevážila jsem si ho. Nenáviděla jsem menstruaci, protože mi brala tak potřebnou energii a celkově jsem si myslela, že muži to mají v životě o dost jednodušší.

Neuměla jsem odpočívat, hnala jsem se za výkonem.

Myslela jsem si, že všechno musím zvládnout sama. Měla jsem strach udělat chybu, aby mě okolí neodsoudilo. Bála jsem se říkat nahlas svůj názor a být sama sebou. Snažila jsem se dosáhnout dokonalosti a zavděčit se všem, abych konečně měla klid.

28.10.2018 nastal v mém životě radikální zlom.

Dostala jsem čtyřhodinový srdeční záchvat, který pro mě byl tak zásadní stopkou, že jsem se rozhodla, že takto už dál žít nechci.

Napsala jsem Email ze srdce, tím jsem vědomě ukončila mé trápení v práci a přihlásila jsem se do školy mentoringu a psychosomatiky a dala svému životu nový smysluplný směr.

Tím odstartovala série kurzů o osobním rozvoji a práci na vědomém životě. Prostudovala jsem desítky knih o psychologii a prohloubila jsem mimosmyslovou komunikaci se svými koňskými psychology.

Vydala jsem se na cestu za svým srdcem.

Začala jsem naslouchat svému tělu a pracovat s ženskou cykličností. Překopala jsem svůj dosavadní stresující život vzhůru nohama na úplně jinou úroveň a podstatu žití. Nastavila jsem si nové životní priority a cíle.

A tak jsem si říkala...

... že by byla obrovská škoda si tento recept na spokojenější a radostnější život nechat pro sebe. Rozhodla jsem se nakazit optimizmem a svou hravostí co nejvíce dívek a žen. Protože právě nově vykouzlené úsměvy na ženských tvářích, mi dodávají energii a báječný pocit, že moje práce má smysl.

Vytvořila jsem pro vás s láskou Deník proměny v ženu, který Vás bude krůček po krůčku provázet proměnou do vašeho šťastného 100% autentického života, plného radosti, štěstí, lásky, hravosti a obrovské chuti žít!