Příběh mého života

Jmenuji se Alena a do roku 2018 jsem si libovala v mužské energii.

V dětství jsem si moc nehrála s panenkama, ale spíš jsem svůj čas trávila s bráchou pájením tištěných spojů, nebo v garáži. Ve 12 letech jsem se začala věnovat koním, ale i tak u mě technický směr převládal. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu, obor elektronické počítačové systémy.

Po škole jsem 4 roky působila jako prodejce automobilů Honda a poté jsem nastoupila do technického vývoje vozů Škoda, jako projektová vedoucí ovládací a zobrazovací techniky (vývoj SW u autorádií), kde mám za sebou již 5 let.

S taťkou a bývalým manželem jsem postavila svépomocí dřevěný dům u lesa, kde jsem vyřizovala veškeré papíry ohledně stavebního povolení, a poté jsem měla na starosti režii všech materiálů a průběh stavby domu. Okolo domu jsem sehnala pronájem pozemků a splnila si tak svůj sen mít doma své koně. 8 let jsem si užívala jejich přítomnost a každodenní péči o ně.

Díky „mužskému tahu na branku“ jsem si splnila v nízkém věku mnoho cílů a snů, avšak za cenu každodenní dřiny a nekončícího zápřahu. Neuměla jsem a neměla jsem čas odpočívat. Brala jsem to jako slabost a já taková být nechtěla – „já jsem přeci ta silná žena, ta co zvládne všechno“. Byla jsem kompletně odpojená od svých pocitů a od těla. Což se pak zřetelně projevilo v druhé rovině mého života.

Ono totiž žít na energický dluh nelze do nekonečna a jednoho dne přijdou stopky, abychom svůj život narovnali. A tak přišly dvě stopky i mně – první byla tři přelomená žebra od mé kobylky a druhá, rok na to – srdeční záchvat a fyzický kolaps v mých 26 letech.

Věřím, že mě tyto stopky dostatečně probraly, abych vyrazila na novou cestu – životem v rovnováze. Určitě se nechci vzdát a ani nevzdám své aktivní mužské energie v sobě, ale vím, že je nezbytně nutné zapojit i tu ženskou – jemnou, lehkou a hravou.

A to je nyní má cesta, na které se aktuálně nacházím.

Od roku 2015 se věnuji osobnímu rozvoji, v roce 2018 jsem zahájila studium školy koučů a psychosomatiky a prohloubila si své znalosti o fungování emočních rovnic v mém životě. Absolvovala jsem terapeutický seminář léčení vnitřního dítěte.

Tyto kroky započaly mou proměnu v ženu, sblížila jsem se se svým tělem a ženskou cykličností, podle které nyní přizpůsobuji běh svého života.

Založila jsem projekt Proměna v ženu, kde působím jako ženská terapeutka. Přednáším o ženské cykličnosti a snažím se toto téma dostat více mezi lidi.

Rozvedla jsem se, prodala svůj dům a jednoho ze svých třech koní. Zbylé dvě kobylky jsem si dala do ustájení. Slíbila jsem si, že dřiny v mém životě již bylo dost a je čas se naučit žít v rovnováze a větší lehkosti.

Prodej stávajícího domu a koupě nového domu mě natolik inspirovala, že jsem se rozhodla zkusit cestu realitní makléřky. Sama jsem zvědavá, kam mě toto rozhodnutí v mém životě zanese…

Má cesta životem, je velmi různorodá a tak se každý den se sama sebe ptám, co potřebuji právě dnes a jakým směrem se vydám.. kdo ví, třeba se právě naše cesty v životě někdy střetnou.

S láskou Vaše Alí

Život nepodrobený zkoumání nemá cenu žít. Sokrates

Již několik let se věnuji osobnímu rozvoji, vědomému žití a ženské cykličnosti. Jsem autorkou praktického e-booku Deník proměny v ženu. Mou vášní je probouzet ženy svou nakažlivou pozitivní energií a motivovat je k hravosti, lehkosti a radosti ze života. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Chcete se o ženské cykličnosti dozvědět víc?

    Napsala jsem pro Vás eBook, jak porozumnět základům cykličnosti během 1 měsíce.

  • Nejnovější články
  • Sledujte dění i na mé FB stránce
  • Kategorie