Reference

Níže se můžete začíst do recenzí od spokojených zákaznic. Jsem opravdu vděčná, že má práce, pomáhá žít radostnější životy!

Ahoj Alí, ďakuje Ti krásne za dôveru, že si mi do rúk vložila Tvoj eBook a veľmi rada Ti dám spätnú väzbu. Vnímam to tak, že najskôr je nutné Ti povedať, že sa mi nedarilo ísť presne podľa denného plánu a preto mi veľmi pomohlo, že si v eBooku viackrát spomenula, aby som bola na seba láskavá. Nevyvíjala som na seba tlak, aj keď som sa k nemu nedostala každý deň. Nejde o veci finálne, sú menné a tak mám materiály po ruke a mením. Teraz som v druhom cykle, takže znova to skúsim o niečo vylepšiť. Ale ako tak na to pozerám, môj život sa veeeeľmi posunul k lepšiemu, takže som urobila kus práce - zhŕňam v "PS".

Pred začiatkom čítania som nemala vôbec žiadne pochybnosti ani obavy, skôr veľké očakávania, čo mi prinesie a čo sa vďaka nemu o sebe dozviem. Hneď v prvé dni som zistila, že som zabudla snívať, túžiť. "Vedomý človek už totiž nepotrebuje žiadne túžby, už len jednoducho JE." Takže som sa naozaj popasovala s témou túžob a veľmi mi to pomohlo nastaviť svoj vlastný zámer. Táto časť bola pre mňa super, ale potrebovala som na to viac času, tak som si ho dopriala. Hlavne som si uvedomila, že mať sny je úžasné. Bolo to pre mňa transformačné. Taktiež aj vďaka úvodnej zmienke o dennodených drobných zmenách, si teraz zasa viac uvedomujem, čo môžem urobiť inak. A tak posilujem svoje mozgové závity. Vniesla som to aj do rodiny. Zmena je dobrá :-). Páčilo sa mi veľmi aj predstavenie jednotlivých fáz po praktickej stránke - aká cesta nás v sprievode eBooku čaká.

EBook je vhodný pre ženy, ktoré túžia porozumieť svojmu ja, svojej prirodzenosti, navnímať samu seba cez svoj cyklus, dospieť k sebapoznaniu a odkrytiu svojej ženskosti a divokosti. Pre tie z nás, ktoré urobili vedomé rozhodnutie, že berú zodpovednosť za tvorenie svojho života. Toto je aj môj cieľ, roky som vnímala menštruáciu ako biologický prejav ženskosti, vôbec nie spojenie so svojou dušou. Aj keď som o fázach cyklyčnosti a jej prejavoch na správanie, konanie a cítenie u ženy čítala viackrát, až Tvoj eBook mi naozaj dovolil ísť do hĺbky. A teší ma, že mám na čom stavať.

PS: Od marca došlo u mňa k mnohým pozitívnym zmenám - ráno vstávam zavčasu a v čase, keď všetci spia, stihnem meditáciu, cvičenie, prípadne nejaké išpiratívne video. Robievam denne drobné zmeny, začala som reálne riešiť vzťah so svojou mamou, cítim sa silnejšia, odvážnejšia, slobodnejšia. Okrem iného veľmi chválim gramatiku, aspoň z môjho slovenského pohľadu som v ňom nenašla jedinú chybu.

Janka
Moja stráka je http://www.janahanusova.sk
Jana HanusováPersonalistka a lektorka
“Kolem cykličnosti našlapuji už nějakou dobu. Vnímám, že jsou dny, kdy jsem úplně mimo, ale pak jsou zase dny, kdy jsem hvězda sama pro sebe :-))

Chtěla jsem se naučit využívat jednotlivé fáze cyklu tak, abych z nich vytěžila maximum. Pořád jsem se nebyla schopná vyhecovat k nějakému systematickému pozorování sama sebe. S Alenčinou pomocí se mi to konečně daří a já se začínám zase o fous více chápat :-)”

Děkuji Ali, E.
Eva ObstováAutorka projektu Vyhořelá máma & mateřská dovolená
Spousta žen se nachází v začarovaném kruhu trápení a nevědí kudy kam. Myslím si, že tato nenásilná a hebká forma e-booku provede každou z nás cestou k dosažení lepšího a šťastnějšího života.

Velkou výhodu vidím ve zpracování den po dni, jelikož mnoho z nás určitě zná ten příjemný pocit ,,nakopnutí" po přečtení například nějakého motivačního článku.. Co ale potom? Většinou naše pocity nadšení pomalu opadnou a potichu se odmlčíme zpět do našeho nespokojeného stavu.

Zde se však po dobu jednoho měsíce můžeme den po dni učit novým návykům a těšit se na nové poznatky, což je motivující. A věřte, že měsíc je dost dlouhá doba na to, něco změnit!
Helena PatočkováNákupčí
EBook Deník proměny v ženu jsem přečetla jedním dechem. Dospěla jsem k porozumění, proč mi některé věci někdy jdou a někdy ne! Pochopila jsem, jaké činnosti mi v kterém období cyklu půjdou více, a které méně.

Jsou tam i praktické rady, které určitě začnu využívat. Velmi se mi líbí doporučení volna a rituálů. To je prostě boží, tohle "nic nedělání". Určitě se k eBooku ještě několikrát vrátím. 🙂
Kateřina MinaříkováAutorka projektu Bez obalu & mateřská dovolená
Před přečtením Deníku jsem byla plná napětí a vlastně očekávání. Sama se zajímám o ženy, o ženské touhy, o sexualitu jako takovou. O cykličnosti vím asi teprve 4 roky a tak 2 roky jí opravdu u sebe vědomě vnímám. A můžu všem říct, že se to prostě nedá nijak očurat :-D. Deník jsem doslova slupla jak malinu.

Alča skvěle formuluje a pojmenovává věci. Vše naprosto smysluplně a s láskou. Pochopí to naprosto každá žena. Není to ale jen teorie, kterou si přečtete a než jí začnete aplikovat, tak zapomenete co všechno jste se vlastně dočetly. K deníku máte pracovní listy a hned jedete, hned uvádíte do praxe a to je to, z čeho jsem já nejvíce paf!!!! Zdá se to možná jako hodně práce, ale naprosto souzním s tím, že sdílená starost je menší starost a tím, že si ty věci hodíte na papír, tak máte nejtěžší práci téměř za sebou.

Tenhle deník není jen strohá teorie, je to úžasný pomocník v tom být štastnějšími a spokojenějšími ženami a to skoro hned. A já měla pocit při vypisování všech těch "úkolů", že Alča u mě sedí a provází mě tím a že to spolu rozebíráme. Cítila jsem prostě velkou úlevu a zároveň obrovskou chuť k té změně dojít a cítit jí.

Deník bych doporučila všem ženám, a to především těm, které stojí ve svém životě na nějakém rozcestí, nebo jsou v útlumu, nebo nerozumí sami sobě a trápí se. A rozhodně! Všem mladým slečnám. Protože čím dříve pochopí mladá žena nějakou svou cykličnost, tím bude vyrovnanější, sebevědomější a opravdu spokojenější.

Já mám dvě ještě malé dcery, ale tohle je budu učit a budu jim to vysvětlovat, protože vím, že jim to pomůže mít se opravdu rády, vážit si sebe, nestydět se za sebe a své pocity a budou rozumět sami sobě.
Lucie ŠevčíkováMajitelka e-shopu svudna.com